Хочу вот такую Q7-ю

Модератор: Germes

Хочу вот такую Q7-ю

Сообщение Germes » 25 май 2010, 19:34

Ребята скиньтесь кто сколько может... :roll:

Найдорожча Audi Q7 вже у продажі
q7_audi.jpg

Audi оголосила про початок прийому заявок на ексклюзивну і дорогу версію позашляховика Audi Q7. Цей автомобіль називатиметься Q7 Audi exclusive concept. За словами представників німецької компанії, ця машина відображатиме «саму суть поняття ексклюзивність».
q7_audi_1.jpg

Позашляховик, створений в стилістці концепт-кара Audi Q7 Coastline, отримав спеціальну обробку інтер’єру: сидіння, бічні панелі дверей і багажного відділення обшиті білою шкірою з коричневим прострочуванням, а передня панель і важіль коробки передач оброблений темною шкірою з білими вставками. Крім того на задньому ряду сидінь з’являться два роздільні крісла, а інтер’єр, також як і пів багажника, буде оформлений декоративними елементами з американського горіха зі вставками з темного дуба.
q7_audi_2.jpg

Новинка буде оснащуватися 12-циліндровим дизельним двигуном об’ємом шість літрів. Потужність цього мотора, що працює в парі з 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач, складає 500 кінських сил, а максимальний момент - 1000 Нм. За даними Audi з нуля до ста кілометрів на годину така машина здатна розганятися за 5,5 секунд. Максимальна швидкість - 250 кілометрів за годину, а середня витрата палива в змішаному циклі - 11,3 літра на сто кілометрів пробігу. Попередня ціна на таке авто - від 290 000 доларів.

З.Ы.: И еще пару рубликов бы на бензинчик, а то жрет субака многовато...
Чтобы получить правильный ответ - нужно задать правильный вопрос.
Аватара пользователя
Germes
CarSolutions Team
 
Сообщения: 886
Зарегистрирован: 06 май 2010, 12:44
Откуда: Ukraine\Lviv
Откуда вы: Ukraine
Автомобиль: Пешкарус

Re: Хочу вот такую Q7-ю

Сообщение mikeng » 26 май 2010, 09:19

І шо ж ти з нею робити буш?, де паркувати і як по центру їздити?))))
mikeng
 
Сообщения: 93
Зарегистрирован: 06 май 2010, 12:13

Re: Хочу вот такую Q7-ю

Сообщение merosh » 27 май 2010, 17:12

был бы конь, а стойло найдется...
merosh
CarSolutions Team
 
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 07 май 2010, 17:21
Автомобиль: запорожец

Re: Хочу вот такую Q7-ю

Сообщение Syder » 28 май 2010, 10:19

А я вот такую хочу - причем она раза в 3 дешевле :)
Вложения
project_khan_aston_martin_db9_body_kit.jpg
Аватара пользователя
Syder
CarSolutions Team
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 06 май 2010, 11:06
Автомобиль: Черный


Вернуться в Флуд

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron